KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8816697
nr 881 6697
Pastell
signerad. , 62x50
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:02:07
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr